post

ویژه برنامه گرامیداشت روز جهانی کودک با همکاری گروه فرهنگی هنری رستاک و به همت سازمان پارکها و فضای سبز تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت حمایت از کودکان رستاک، این جشن کودکانه با حضور خیل عظیمی از کودکان همزمان با ۱۶ مهر روز جهانی کودک در تفرجگاه بزرگ ائل گلی برپا شد.
 
این برنامه شامل بخش های مختلفی همچون نقاشی طولی روی پارچه توسط کودکان، نقاشی روی صورت کودکان، پخش سرودهای کودکانه و برنامه های جانبی مختلف بود و همچنینی موضوعات مربوط به فضای سبز و دغدغه های زیست محیطی موضوع اصلی نقاشی های کودکان در این ویژه برنامه را به خود اختصاص داد.
 
کودکان شرکت کننده در این جشن با در دست گرفتن قلم های نقاشی و ترکیب کردن رنگهای مختلف ، در کنار یکدیگر قرار گرفته و طرح هایی زیبا از طبیعت، سرسبزی، زندگی و آسمانی آبی را رقم زدند.
 
از سوی دیگر ویژه برنامه گرامیداشت روز جهانی کودک در پارک ائل گلی با استقبال خوبی از سوی افراد بزرگسال نیز رو به رو شد چرا که عواید حاصل از این برنامه به طور مستقیم در اختیار مسائل و مشکلات مربوط به کودکان در معرض آسیب قرار گرفته است.
_0022 _0029 _0071 roozejahanikoodak (3) roozejahanikoodak (4) roozejahanikoodak (5) roozejahanikoodak (9) roozejahanikoodak (16) roozejahanikoodak (23) roozejahanikoodak (24)
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *